لوگوی درگاه پرداخت رمزارز

راه‌اندازی فارم استخراج بیت‌کوین

راه‌اندازی فارم به زمان زیادی احتیاج ندارد و فاصله تامین سرمایه تا شروع فعالیت کم است. خواب سرمایه کوتاه بوده و هزینه‌های جانبی بسیار کمی نیز دارد.

تجهیزات فارم به صورت مجزا عمل میکنند و برخلاف خطوط تولید رایج، خرابی دستگاه و خارج شدن از مدار تولید بر فعالیت سایر تجهیزات و فعالیت کل فارم تاثیری ندارد

تعداد نیروی متخصص لازم برای راه‌اندازی و نگهداری فارم محدود بوده و باعث کاهش هزینه‌های نیروی انسانی و همچنین چالشهای مدیریتی کمتر می‌شود.

ایران به نسبت سایر کشورها برق و نیروی انسانی ارزانی دارد و با در نظر گرفتن نرخ دلار در برابر هزینه‌های بین‌المللی این ارزانی بیشتر به چشم میاید.

فرایند انتقال ارز به حساب بانکی پذیرنده در کوتاه‌ترین زمان و ساده‌ترین شکل انجام می‌شود.

استخراج رمزارز

از اولین روز راه‌اندازی فارم میتوان درامدهای حاصل را به پول نقد تبدیل نمود و از جریان نقدینگی قدرتمند حاصل از آن استفاده نمود

دستگاه‌های ماینینگ در تمامی ساعات روز و ایام هفته مداوم به کار استخراج مشغول هستند و کسب درآمد فارم حتی لحظه‌ای متوقف نمی‌شود.

فرایند استخراج بیت‌کوین در فارم از نخستین روز راه‌اندازی با حداکثر ظرفیت تولیدی آغاز می‌شود و میزان تولید همواره نزدیک به صد درصد ظرفیت تولید است.

محصول نهایی فرایند استخراج بیت‌کوین است. بیت‌کوین بر خلاف کالاهای فیزیکی به انبارداری و هزینه‌های لجستیک و توزیع نیاز ندارد.

بیت‌کوین حاصل از استخراج بدون نیاز به فعالیت‌های بازاریابی و بازارسازی قابل فروش در صرافی ‌های اینترنتی و تبدیل شدن به سایر ارزهای رایج دنیاست.

سوالات متداول

راه اندازی فارم به چه امکاناتی نیاز دارد؟

برای راه‌اندازی فارم استخراج بیتکوین علاوه بر تامین دستگاه باید فضای مناسب، دسترسی به برق و اینترنت پایدار به همراه تجهیزات خنک‌‌کننده در اختیار باشد.

همراستا چه خدماتی برای راه‌اندازی فارم دارد؟

تیم فنی همراستا در تمامی مراحل راه‌اندازی فارم شامل امکان‌سنجی، تامین تجهیزات، راه‌اندازی و نگهداری فارم در کنار شماست.

حداقل دستگاه برای راه‌اندازی فارم چقدر است؟

استخراج بیت‌کوین تنها با یک دستگاه و به صورت خانگی نیز ممکن است اما صرفه اقتصادی مناسبی ندارد. امروزه برای استخراج سودده بیتکوین راه‌اندازی فارم‌های صنعتی توصیه می‌گردد.

چطور از خدمات همراستا برای راه‌اندازی فارم کمک بگیرم؟

همراستا در راه‌اندازی فارم‌های صنعتی بیتکوین (حداقل ۱۰۰ دستگاه) مشارکت می‌کند. جهت راه‌نمایی و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

به راهنمایی بیشتری نیاز دارید؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند