سامانه انتخابات همراستا

تجربه یک انتخاب بر بستر بلاکچین

سامانه انتخابات همراستا

به سادگی پروژه انتخابات آنلاین یا نظرسنجی خود را برگزار کنید!

فرایند برگزاری انتخابات یا نظرسنجی، بویژه در ابعاد بزرگ با تعداد رای دهنگان بالا می تواند بسیار زمانبر و هزینه بردار باشد. از طرفی اعتماد رأی دهندگان و اطمینان برگزار کننده به نتایج بیرون آمده از صندوق، دغدغه ای همیشگی است. همه اینها در کنار ویژگیهای کاربردی دیگر در سامانه انتخابات همراستا، امکان برگزاری یک انتخابات آنلاین یا پروژه نظرسنجی آنلاین را با صرفه جویی در زمان و هزینه های برگزاری ایجاد می کند.

پیاده سازی قواعد امنیتی دقیق در انتخابات آنلاین

مهمترین ویژگی هر پروژه انتخابات یا نظرسنجی، برگزاری امن و سلامت آرای آن است. تضمین امنیت و سلامت پروژه انتخابات آنلاین شما کمترین انتظار ما از سامانه انتخابات همراستا است.

صیانت از آرا

سامانه انتخابات همراستا با بهره گیری از الگوریتم رمزنگاری نامتقارن (RSA)، در کنار عدم افشای هویت رأی دهندگان و محتوای برگ رأی، امکان هرگونه دخل و تصرف در نتایج را از بین می برد.

امنیت شبکه

سامانه انتخابات همراستا از طریق بکارگیری پروتکل https و الگوریتم های امنیتی در برابر مخاطراتی نظیر ترافیک جعلی در طول برگزاری پروژه های انتخاباتی محافظت می شود.

استعلام هویت

سامانه انتخابات همراستا با فراهم کردن امکان صحت سنجی هویت شرکت کنندگان از طریق نهادهای مرجع، هرگونه احتمال تقلب و جعل هویتی را از میان برداشته است.

حفاظت از اطلاعات

سامانه انتخابات همراستا به منظور جلوگیری از هرگونه دسترسی غیرمجاز به اطلاعات پروژه های برگزار شده، اطلاعات شرکت کنندگان و آرای دریافتی را به صورت کدگذاری شده نگهداری می کند.

تجربه ای نو از برگزاری انتخابات آنلاین

اعتبار هر انتخابات به نرخ مشارکت آن است.
قابلیتهای این سامانه به برگزار کننده کمک می کند، به سادگی پروژه انتخابات آنلاین خود را برگزار کنند و شرکت کنندگان نیز با خاطری آسوده، به سهولت و از راه دور نظر واقعی خود را ثبت کنند.

سفارشی سازی

برگزار کننده نظرسنجی یا انتخابات آنلاین، از طریق ابزارهایی که در اختیار وی قرار گرفته، امکان تعیین جزئیاتی نظیر تعداد رای و وزن رای را دارد تا مطابق نیاز خود پروژه را تعریف کند.

مشارکت آنلاین

دیگر نیازی به صرف زمان و هزینه بسیار بابت برگزاری حضوری انتخابات نیست. شرکت کنندگان در نظرسنجی یا انتخابات آنلاین می توانند از هر مکانی در انتخابات آنلاین شرکت کنند.

گزارش گیری

در طول برگزاری انتخابات آنلاین، برگزار کننده در پنل خود به تعداد تعرفه باقی مانده و مجموع آرای اخذ شده دسترسی دارد و پس از باز کردن صندوق، گزارش کامل نتیجه را دریافت می کند.

پشتیبانی آنلاین

پروژه نظرسنجی یا انتخابات آنلاین شما توسط یک تیم مجرب و متعهد با ارتباطی صمیمی و دوستانه پشتیبانی خواهد شد تا تمامی سوالات و مسائل احتمالی را تا رفع آن پیگیری کنند.

اعتمادسازی و اطمینان بیشتر در انتخابات آنلاین

قابلیت مشاهده و پیگیری وضعیت آرای ثبت شده در کنار در دسترس بودن ابزارهای ویژه، آرامش و آسودگی خیال را برای برگزارکننده و رأی دهندگان به همراه خواهد داشت.

مرورگر بلاکچین

به لطف قابلیت مرورگر بلاکچین، کلیه تراکنشها و آرای ثبت شده در پروژه های نظرسنجی یا انتخابات آنلاین بصورت کدگذاری شده، برای رای دهندگان و برگزارکنندگان در دسترس خواهد بود.

فاکتور دقیق

برگزار کننده پس از تعریف پروژه نظرسنجی یا انتخابات آنلاین خود، صورت حساب دقیق هزینه قابل پرداخت را بر اساس تعداد شرکت کنندگان پروژه خود دریافت خواهد نمود.

بررسی آرا

در صورتی که رای دهندگان در یک پروژه نظرسنجی یا انتخابات آنلاین درخواست بررسی رای خود را داشته باشند، با ارائه مشخصات خود و کد برگ رای امکان پیگیری و بررسی آن وجود دارد.

تعیین ناظر

یکی از ارکان یک انتخابات مطمئن، وجود یک نهاد ناظر است. در این سامانه در صورت درخواست کننده امکان تعریف یک نهاد ناظر جهت بررسی آرای مأخوذ نیز وجود دارد.

برگزارکنندگانی که انتخابات آنلاین خود را به همراستا سپرده اند.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

(۸۴۳۴۵۵۴۰ - ۰۲۱)