لوگو همراستا

همراستا با نو آوری

کیف‌پول رمزارز

کیف پول رمزارزی همراستا یک کیف‌پول امن بیتکوین است که امکان دریافت، ارسال و ذخیره بیتکوین را در گوشی تلفن همراه شما میسر می‌سازد.

کیف پول بیتکوین
پوز بانکی رمزارزی همراستا

درگاه پرداخت رمزارزی

درگاه پرداخت بیت‌کوین همراستا این امکان را پذیرندگان می‌دهند تا پرداخت خود را بصورت رمرزارزی از مشتری انجام داده و بصورت ریالی و یا رمزارزی تسویه نمایند. این سرویس شامل درگاه پرداخت اینترنت (IPG)، درگاه پرداخت موبایلی (MPG) و پایانه‌های فروشگاهی (POS) می‌باشد.

بازار آنلاین تبادل رمزارز

بازار تبادل برای معاملات آنلاین بین پول رایج (ریال) و رمزارزها استفاده می‌شود و محیطی است که در آن خریداران و فروشندگان رمزارزها با قیمت توافقی اقدام به خرید یا فروش رمزارز می‌کنند. 

تریدینگ بیتکوین دسکتاپ
استخراج رمزارز

سرویس احراز هویت

احراز هویت و تعریف مشتریان در سازمان‌ها، فرایندی بسیار زمانگیر و البته هزینه‌بر است که ایجاد بستری امن و با حریم خصوصی افراد، اهمیت آن را دوچندان کرده، بطوریکه یکی از مشکلات روز دنیا در بسیاری از کشورها از جمله ایران می‌باشد. با سامانه‌های متمرکز پیاده‌سازی چنین سامانه‌ی یکپارچه و البته امنی کاری بس دشوار بوده‌است و عدم اعتماد سازمان‌ها به یکدیگر، به این دشواری افزوده است. با کمک فناوری زنجیره‌بلوک در این سامانه، احراز هویت و تعریف مشتری تنها یکبار صورت می‌گیرد و اطلاعات هویتی افراد بر روی زنجیره‌بلوک ذخیره شده و در زمان لازم و تنها با اجازه‌ی فرد، سازمان‌ها به مدارک هویتی او دسترسی خواهند داشت. این سامانه علاوه بر تسهیل فرایند احراز هویت، تعریف مشتریان را در سازمان‌ها یکپارچه کرده تا بستری برای ارائه خدمات بین-سازمانی نیز در آینده باشد.

گیم‌سنتر زنجیره‌بلوکی

بستری توزیع شده که سعی دارد توسعه‌دهندگان، بازی‌کنندگان و ناشران بازی‌های ویدئویی را به یکدیگر متصل کند. با اتصال این بازیگران در صنعت بازی‌های رایانه‌ای، بازی‌کنندگان امکان کسب درآمد خواهند داشت و البته توسعه‌دهندگان و ناشران نیز امکان ایجاد یکپارچگی بین بازی‌های خود داشته و از آن مهمتر، جریان نقدینگی بین‌المللی و لحظه‌ای را خواهند داشت.

سرویس مانیتورینگ فارم

سرویس مانیتورینگ فارم بیتکوین یک نرم‌افزار تحت وب است که توسط تیم همراستا توسعه داده شده و به کمک آن می‌توان فارم‌های ماینینگ را ساده‌تر راه‌اندازی، تنظیم، نظارت و مدیریت کرد. این محصول را می‌توان یک کنترل‌پنل برای مدیریت دستگاه‌های ماینر در نظر گرفت. مدیریت صحیح فارم به کاهش هزینه‌ها و افزایش سود فارم کمک خواهد کرد.