لوگو همراستا

آموزش ثبت نام و احراز هویت در بازار تبادل رمزارز همراستا

ورود به کنسول همراستا

برای استفاده از محصولات همراستا نیاز دارید از طریق کنسول همراستا وارد شوید. با انتخاب گزینه ورود در هر یک از محصولات همراستا به این صفحه هدایت خواهید شد. اگر حساب کاربری دارید نشانی ایمیل و گذرواژه را وارد نموده و وارد حساب شوید. در غیر این صورت گزینه حساب کاربری ندارید را کلیک کنید.

ایجاد حساب کاربری جدید

در صفحه جدید نشانی ایمیل، شماره تلفن همراه و یک رمزعبور مناسب تعریف نمایید و بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

تایید شماره موبایل

یک کد عددی به شماره تلفن همراهی که وارد کرده‌اید پیامک خواهد شد. این کد را در باکس مربوطه وارد کرده و دکمه تایید را کلیک کنید.

تایید نشانی ایمیل

به صندوق ایمیلی که هنگام ثبت‌نام وارد کرده بودید مراجعه کنید. یک ایمیل حاوی لینک تایید نشانی ایمیل از شرکت همراستا دریافت نموده‌اید با کلیک بر روی لینک صحت ایمیل خود را تایید کنید.

پیغام تایید ایمیل

پیامی مبنی بر تایید شدن آدرس ایمیل به شما نمایش داده خواهد شد. حال بر روی گزینه ورود کلیک کنید.

ورود به سامانه

با اطلاعاتی که هنگام ثبت نام تعریف کرده بودید وارد کنسول همراستا شوید.

پروژه‌ها

در قسمت پروژه‌ها تمامی سرویس‌های همراستا که امکان استفاده از آن وجود دارد را مشاهده می‌کنید برای استفاده از هر سرویس باید فرایند احراز هویت را تکمیل نموده و وضعیت پروژه به حالت فعال تغییر دهید. برای این‌کار در سمت چپ نام پروژه بر روی گزینه … کلیک کرده و جزئیات را انتخاب کنید.

با انتخاب گزینه ترید از لیست پروژه‌ها وارد صفحه اصلی ترید همراستا خواهید شد اما توجه داشته باشید در صورتی که فرایند احراز هویت را تکمیل نکرده باشید امکان مشاهده کیف پول و خرید و فروش بیتکوین در آن غیر فعال است.

اطلاعات تماس

شماره تلفن همراه و نشانی ایمیل شما به صورت تایید شده در کادر اطلاعات تماس نمایش داده شده است. اگر به هر دلیل تیک سبز کنار این موارد را مشاهده نمیکنید به این معنی است که این اطلاعات هنوز تایید نشده است.

اطلاعات هویتی

در بخش اطلاعات هویتی باید یک تصویر از کارت ملی خود و یک تصویر سلفی بارگذاری کنید. در تصویر سلفی کارت ملی خود را کنار صورت قرار دهید به شکلی که اطلاعات کارت و چهره شما به طور کامل مشخص باشد. کد ملی و تاریخ تولد خود را وارد نموده و دکمه ذخیره را کلیک کنید.

حساب بانکی

در بخش حساب‌های بانکی شماره حساب‌هایی که از آنها امکان دریافت و پرداخت وجه وجود دارد ثبت ‌می‌شود. توجه داشته باشید این حساب‌ها باید حتما متعلق به شما باشند در غیر اینصورت امکان پرداخت یا دریافت وجه نخواهید داشت. برای اضافه کردن حساب بانکی بر روی + سبز رنگ در بالای کادر کلیک کنید.

ورود اطلاعات حساب

یک نام حساب وارد نمایید و شماره ۱۶ رقمی کارت و شماره شبا حساب خود را درج کنید.

تایید هویت

کارشناسان همراستا در کوتاه‌ترین زمان اطلاعات و مدارک شما را بررسی می‌کنند و در صورت تطابق اطلاعات آن‌ها را تایید می‌کنند. وضعیت احراز هویت شما بعد از تایید کارشناسان از ناقص به تایید شده تغییر خواهد یافت.

ورود به سرویس ترید

زمانی که وضعیت احراز هویت به تایید شده تغییر یافت با کلیک بر روی دکمه وضعیت در مقابل ترید آن را  به حالت فعال(سبز) تغییر دهید و بر روی نام سرویس(ترید) کلیک کنید تا وارد بازار آنلاین تبادل رمزارز همراستا شوید.

شارژ کیف پول

برای شروع به معامله در بازار آنلاین تبادل رمزارز همراستا باید کیف پول خود را شارژ نمایید. از گزینه‌های منو کیف‌پول را انتخاب نمایید و با توجه به واحد پولی که قصد تبادل آن را دارید حساب بیتکوین یا ریال خود را شارژ نمایید.

پس از افزایش موجودی حساب می‌توانید نسبت به خرید و فروش بیتکوین اقدام نمایید.

خرید یا فروش بیتکوین

در صفحه داشبورد از بخش درخواست خرید و فروش می‌توانید مقدار و قیمت مد نظر خود برای خرید یا فروش را انتخاب نموده و نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید.

برداشت وجه

هر زمان که بخواهید می‌توانید تمام و یا بخشی از موجودی خود را از بازار خارج کنید.

برای این کار از بخش کیف‌پول فرایند برداشت وجه را تکمیل نمایید.

گزارش مالی

همواره از بخش واریز/برداشت می‌توانید گزارشی از تعاملات مالی خود را مشاهده نمایید.

این تراکنش‌ها را می‌توانید بر اساس نوع ارز، نوع تراکنش، تاریخ و زمان شروع و پایان و وضعیت تراکنش فیلتر و جستجو نمایید.

پشتیبانی

اگر در فرایند ثبت نام و احراز هویت سرویس ترید همراستا با مشکل مواجه شدید و یا با موردی برخورد کردید که در این آموزش به آن اشاره‌ای نشده است؛ از فرم تماس با ما در وب‌سایت همراستا استفاده کنید و یا در ساعات اداری با کارشناسان ما تماس بگیرید.