بلاکچین

شرکت همراستا نوآوران سامان

شرکت همراستا نوآوران سامان با نام تجاری همراستا یکی از شرکت‌‎های گروه مالی سامان به شمار می‌رود که شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش (سپ) بطور مستقیم حامی آن می‌باشد.
همراستا با گردآوری افرادی تحصیل‌کرده، مجرب و خلاق درزمینه بانکداری، بیمه و فناوری اطلاعات و ارتباطات، تیمی چابک را شکل داده است که این تیم از بدو شکل‌گیری تاکنون سعی داشته با هدف توسعه و بومی‌سازی خدمات و محصولات فناوری زنجیره‌بلوک و بهره‌گیری از مزایای متعدد این فناوری در صنایع کشور، نقش خود را در افزایش بهره‌وری صنایع مختلف کشور ایفا نماید.

حوزه‌های فعالیت

شاهد سرآغازی جدید در طول حیات بشریت هستیم؛ عصری که با فناوری‌های دیجیتال گره خورده است. تحول دیجیتال و انقلاب چهارم صنعتی چهره جهانی که در آن زندگی می‌کنیم را بطور کامل تغییر خواهند داد. این تغییرات با رشد حوزه‌های فناورانه‌ای رقم خواهد خورد که چشم‌انداز ما را شکل داده‌اند.

ایکون رمزارز

رمزارزها

روش‌های تبادل مالی در عصر حاضر پاسخگوی نیاز فناورانه جهان امروز نیست. رمزارزها فناوری تبادلات مالی فرداست. شرکت همراستا مجموعه کاملی از محصولات رمزارزی توسعه داده است.

ایکون هوش مصنوعی

هوش مصنوعی

فناوری هوش مصنوعی در پردازش داده‌های حجیم کاربرد دارد. در همراستا برای توسعه خدمات از هوش مصنوعی نیز بهره‌ می‌بریم.

ایکون زنجیره بلوک

زنجیره‌بلوک

انتقال امن و شفاف هر نوع ارزش به کمک فناوری زنجیره‌بلوک میسر خواهد بود. خدمات زنجیره‌بلوک بخش زیادی از فعالیت شرکت همراستا را تشکیل می‌دهد.

ایکون هوش مصنوعی

اینترنت اشیا

فناوری اینترنت اشیا ارتباط میان دنیای فیزیکی و دیجیتال را برقرار می‌سازد. این فناوری در کنار هوش مصنوعی برای پیاده‌سازی پروژه‌های زنجیره بلوک استفاده می‌شوند.