انتخابات الکترونیک

فرایند برگزاری انتخابات یا نظرسنجی، بویژه در ابعاد بزرگ با تعداد رای دهنگان بالا می تواند بسیار زمانبر و هزینه بردار باشد. از طرفی اعتماد رأی دهندگان و اطمینان برگزار کننده به نتایج بیرون آمده از صندوق، دغدغه ای همیشگی است. همه اینها در کنار ویژگیهای کاربردی دیگر در سامانه انتخابات همراستا، امکان برگزاری یک انتخابات آنلاین یا پروژه نظرسنجی آنلاین را با صرفه جویی در زمان و هزینه های برگزاری ایجاد می کند.

دریافت آموزش و ابزار ها

صیانت از آرا

سامانه انتخابات همراستا با بهره گیری از الگوریتم رمزنگاری نامتقارن (RSA)، در کنار عدم افشای هویت رأی دهندگان و محتوای برگ رأی، امکان هرگونه دخل و تصرف در نتایج را از بین می برد.

امنیت شبکه

سامانه انتخابات همراستا از طریق بکارگیری پروتکل https و الگوریتم های امنیتی در برابر مخاطراتی نظیر ترافیک جعلی در طول برگزاری پروژه های انتخاباتی محافظت می شود.

استعلام هویت

سامانه انتخابات همراستا با فراهم کردن امکان صحت سنجی هویت شرکت کنندگان از طریق نهادهای مرجع، هرگونه احتمال تقلب و جعل هویتی را از میان برداشته است.

حفاظت از اطلاعات

سامانه انتخابات همراستا به منظور جلوگیری از هرگونه دسترسی غیرمجاز به اطلاعات پروژه های برگزار شده، اطلاعات شرکت کنندگان و آرای دریافتی را به صورت کدگذاری شده نگهداری می کند.

سفارشی سازی

برگزار کننده نظرسنجی یا انتخابات آنلاین، از طریق ابزارهایی که در اختیار وی قرار گرفته، امکان تعیین جزئیاتی نظیر تعداد رای و وزن رای را دارد تا مطابق نیاز خود پروژه را تعریف کند.

مشارکت آنلاین

دیگر نیازی به صرف زمان و هزینه بسیار بابت برگزاری حضوری انتخابات نیست. شرکت کنندگان در نظرسنجی یا انتخابات آنلاین می توانند از هر مکانی در انتخابات آنلاین شرکت کنند.

گزارش گیری

در طول برگزاری انتخابات آنلاین، برگزار کننده در پنل خود به تعداد تعرفه باقی مانده و مجموع آرای اخذ شده دسترسی دارد و پس از باز کردن صندوق، گزارش کامل نتیجه را دریافت می کند.

پشتیبانی آنلاین

پروژه نظرسنجی یا انتخابات آنلاین شما توسط یک تیم مجرب و متعهد با ارتباطی صمیمی و دوستانه پشتیبانی خواهد شد تا تمامی سوالات و مسائل احتمالی را تا رفع آن پیگیری کنند.

مرورگر بلاکچین

به لطف قابلیت مرورگر بلاکچین، کلیه تراکنشها و آرای ثبت شده در پروژه های نظرسنجی یا انتخابات آنلاین بصورت کدگذاری شده، برای رای دهندگان و برگزارکنندگان در دسترس خواهد بود.

فاکتور دقیق

برگزار کننده پس از تعریف پروژه نظرسنجی یا انتخابات آنلاین خود، صورت حساب دقیق هزینه قابل پرداخت را بر اساس تعداد شرکت کنندگان پروژه خود دریافت خواهد نمود.

بررسی آرا

در صورتی که رای دهندگان در یک پروژه نظرسنجی یا انتخابات آنلاین درخواست بررسی رای خود را داشته باشند، با ارائه مشخصات خود و کد برگ رای امکان پیگیری و بررسی آن وجود دارد.

تعیین ناظر

یکی از ارکان یک انتخابات مطمئن، وجود یک نهاد ناظر است. در این سامانه در صورت درخواست کننده امکان تعریف یک نهاد ناظر جهت بررسی آرای مأخوذ نیز وجود دارد.

سوالی دارید ؟ ...

همین حالا تماس بگیرید: 02184345730

آخرین مطالب

اتریوم

ارتقا اتریوم در مرداد 1401

ارتقا اتریوم در مرداد 1401 بار ها قرار بود انتقال اتریوم به مکانیزم اجماع اثبات سهام (pos) رخ دهد و هر بار عقب می افتاد بالاخره در مرداد امسال (1401) این اتفاق خواهد افتاد. پرستون ون لون یکی از توسعه دهندگان شبکه اتریوم به شرکت کننده در یک کنفرانس گفت

ادامه مطلب ...
اخبار ارز دیجیتال

خسارت هولدرها

خبری که اخیرا منتشر شده است و گویا ویتالیک بوترین ، خالق اتریوم نظریه ای دارد. او در توئیتی این نظریه را داده. ویتالیک بوترین : ترا باید به فکر جبران خسارت هولدرهای کوچک باشد نه نهنگ ها!   ترا باید در طرح پیشنهادی برای جبران خسارت هولدرها ، سرمایه

ادامه مطلب ...
خدمات بلاکچین

مزایا و اهمیت بلاکچین

همان طور که می دانید نحوه عملکرد ارزهای دیجیتال به گونه ای است که نیازی به واسطه برای انجام تراکنش ها در شبکه ندارد. یعنی اینکه به نهادهایی مثل بانک یا سایر موسسات نیاز ندارند. اما چگونه امنیت تراکنش های این بازار، تامین می شود. جواب این سوال، ماینرها یا

ادامه مطلب ...

همراستا در رسانه ها

شرکت های خلاق