اطلاعیه مهم همراستا مارکت در خصوص توقف فعالیت اپلیکیشن

متاسفانه به دلیل تداوم خلاء قانونی در زمینه معاملات رمزارزی، اپلیکیشن همراستا مارکت تا پایان تیر ماه در دسترس خواهد بود. لذا خواهشمند است در اسرع وقت نسبت به انتقال یا تسویه ریالی موجودی خود اقدام نمایید.

صرافی ارز دیجیتال همراستا مارکت

با افزوده شدن بخش بازار معاملات رمزارزی به کیف پول همراستا نام آن به اپلیکیشن همراستا مارکت تغییر پیدا کرد. در این پلتفرم بومی دانش بنیان خریدار و فروشنده رمزارز به صورت مستقیم و بی واسطه به انجام معامله با یکدیگر می پردازند. امکان ارسال و دریافت رمزارزها همچون گذشته در دسترس شما خواهد بود.

همراستا مارکت

کاربری ساده

فضای کاربری بازار معاملات به نحوی طراحی شده که کلیه کاربران با هر سطح دانش و اطلاع از بازار می توانند به ثبت سفارش و معامله بپردازند.

امنیت بالا

جهت حفظ امنیت دارایی‌های رمزارزی شما اطلاعات همراستا مارکت به صورت آفلاین و با بروزترین روشها ذخیره و مورد حفاظت قرار می گیرد.

همیشه در دسترس

سرورهای همراستا در داخل کشور میزبانی می‌شوند و مشکلات اینترنت و یا فیلترینگ مانع دسترسی شما به داریی‌تان نخواهد بود.

پشتیبانی آنلاین

کارشناسان ما همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. در تمامی مراحل استفاده از اپلیکیشن، میتوانید با ما تماس بگیرید.

پرداخت با کارت بانکی

با ثبت اطلاعات بانکی خود در تنظیمات حساب می توانید با کارت عضو شتاب خرید کنید و هنگام تسویه، دارایی ریال خود را در حساب بانکی دریافت کنید.

مدیریت دارایی ها

وضعیت دارایی های خود را در گزارش اجمالی کیف پول خود مشاهده کنید و مقدار دقیق قابل معامله و در صف سفارش خود را در هر لحظه رصد کنید.

کارمزد پایین

در بازار معاملات همراستا بر خلاف صرافی OTC، کاربران به معامله با یکدیگر می پردازند و کارمزد بسیار پایینی در هر معامله می پردازند.

کد معرف

با استفاده از کدهای معرف اختصاصی خود، دوستانتان را به مارکت همراستا دعوت کنید و تا سقف %40 از کارمزد معاملات دوستان خود را دریافت کنید.

سوالی دارید ؟ ...

همین حالا تماس بگیرید: 02184345730

آخرین مطالب

ایلان ماسک

شکایت از ایلان ماسک

 وکلای شبکه اجتماعی توییتر به دنبال طرح شکایت در اوایل این هفته علیه ایلان ماسک هستند، زیرا او اعلام کرد قصد دارد از قرارداد 44 میلیارد دلاری برای خرید غول رسانه‌های اجتماعی در 8 جولای (17 تیر) خارج شود.  توئیتر وکلای Wachtell، Lipton، Rosen & Katz را برای پیگیری این

ادامه مطلب ...
تحلیل هفتگی

تحلیل هفتگی ارزدیجیتال 1401/04/15

شاخص دلار در تایم هفتگی پرقدرت برای اولین بار به نواحی سال ۲۰۰۲ رسیده و هم اکنون در ناحیه مقاومتی قرار دارد و قدرت گرفتن این شاخص باعث ترس و ریزش سرمایه در بازار سهام و کریپتو خواهد شد.

ادامه مطلب ...
احسان خاندوزی - وزیر اقتصاد

تدوین سند رمزارزها

وزیر اقتصاد : احسان خاندوزی در رابطه با سند رمز ارزها اینطور بیان کرد ؛ بیشتر سند رمزارزها آماده است و فقط تعداد یک یا 2 بند از سند در انتظار مجوز مقام قانون گذار مربوطه است. از نظر من رمزارزها در برخی از گره های اقتصادی تاثیر مثبتی می

ادامه مطلب ...

همراستا در رسانه ها

شرکت های خلاق

متاسفانه به دلیل تداوم خلاء قانونی در زمینه معاملات رمزارزی، اپلیکیشن همراستا مارکت تا پایان تیر ماه در در دسترس خواهد بود. لذا خواهشمند است در اسرع وقت نسبت به انتقال یا تسویه ریالی موجودی خود اقدام نمایید.

اطلاعیه مهم !

متاسفانه به دلیل تداوم خلاء قانونی در زمینه معاملات رمزارزی، اپلیکیشن همراستا مارکت تا پایان تیر ماه در در دسترس خواهد بود. لذا خواهشمند است در اسرع وقت نسبت به انتقال یا تسویه ریالی موجودی خود اقدام نمایید.

متاسفانه به دلیل تداوم خلاء قانونی در زمینه معاملات رمزارزی، اپلیکیشن همراستا مارکت تا پایان تیر ماه در در دسترس خواهد بود. لذا خواهشمند است در اسرع وقت نسبت به انتقال یا تسویه ریالی موجودی خود اقدام نمایید.