همراستا مارکت

کارمزدها و هزینه استفاده از خدمات اپلیکیشن همراستا مارکت

کارمزدهای معاملات در بازار معاملات همراستا مارکت به صورت درصد از مبلغ کل معامله انجام شده ‌محاسبه و کسر می گردد.

کارمزد بازار معاملات

در حال حاضر، بازار معاملات همراستا فاقد سطح بندی کاربران است و کارمزد معاملات کلیه کاربران به صورت ثابت %۰.۲ در هر معامله به شرح زیر دریافت می‌ شود .

  • کارمزد از هر دو طرف معامله کسر می شود.
  • کارمزد کسر شده از طرفین معامله بر اساس درصدی از مقدار ارز یا ریال دریافتی آنان در معامله می‌باشد. به عبارت دیگر، در بازارهای رمزارز با جفت تومان نظیر BTC/IRT و TRX/IRT، کارمزد خریدار رمزارز بر پایه رمزارز دریافتی و کارمزد فروشنده رمزارز بر پایه تومان از مبلغ دریافتی وی دریافت می شود. در بازارهای رمزارز با جفت تتر نظیر BTC/USDT و ETH/USDT، کارمزد خریدار رمزارز بر پایه رمزارز دریافتی و کارمزد فروشنده رمزارز بر پایه تتر از مبلغ دریافتی وی دریافت می شود.
  • در هنگام ثبت سفارش در بازار همراستا، مقدار دقیق کارمزد معامله به کاربر نمایش داده می شود.

سقف تراکنش روزانه

سقف انجام کلیه تراکنش‌ها در صرافی و بازار معاملات مارکت همراستا بر پایه تومان و به شرح زیر می‌باشد:

کارمزد برداشت ارز دیجیتال

این کارمزد هزینه انجام تراکنش انتقال در شبکه بلاکچین رمزارز مورد نظر می باشد و مارکت همراستا بدون نگاه درآمدی در آن نقشی ندارد. سقف برداشت روزانه رمزارز در حال حاضر برای کلیه کاربران معادل 100 میلیون تومان بصورت تجمیعی می باشد.

در حال حاضر حدود نرخ کارمزد برداشت یا ارسال رمزارزها بر اساس شبکه رمزارز ارسالی به شرح زیر است:

کارمزد برداشت تومان

برداشت‌های تومان برای تمامی حساب‌ها، در قالب انتقال پایا و یک بار در روز خواهد بود. بدیهی است مدت زمان انجام تسویه تومان، بسته به زمان درخواست برداشت، در روزهای شنبه تا چهارشنبه می‌تواند حداکثر تا ۲۴ ساعت و در روزهای پنج شنبه و جمعه حداکثر تا 48 ساعت به طول انجامد. از محل برداشت تومان و واریز به حساب کاربر هزینه کارمزدی برای کاربر نخواهد داشت.