شرکت همراستا نوآوران سامان با نام تجاری همراستا یکی از شرکت های گروه مالی سامان به شمار می رود که شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش (سپ) به طور مستقیم حامی آن می باشد.

اگر برای سرمایه گذاری در رمزارزها نیاز به راهنمایی دارید از سرویس همراستا پلاس استفاده کنید.

شما میتوانید با وارد کردن مبلغی تومانی سرمایه گذاری خود ، ترکیب بهینه ای از ۵ ارز اصلی کیف پول همراستا را دریافت کنید. این ترکیب توسط تیمی از متخصصین مالی و تحلیل بازار ارزیابی شده و نتیجه ی آن در سرویس “همراستا پلاس” قابل بهره برداری است.

بعد از ثبت نام در کیف پول همراستا برای احراز هویت نیاز به وارد کردن اطلاعاتی از جمله تاریخ تولد ، کدملی و همچنین شماره کارت و شماره شبا میباشد. همچنین میبایست یک ویدیو طبق شرایط خواسته شده در پنل آپلود نمایید.

بعد از ثبت نام و احراز هویت در کیف پول همراستا ، کاربران میتوانند رمزارز خود را بفروشند . بعد از تایید تراکنش در شبکه ، درخواست تسویه به حساب شما زده شده و مبلغ از طریق حواله پایا ، مطابق با قانون پایا به حساب شما واریز میگردد.

در قسمت دریافت هر رمزارز ، آدرس کیف پول شما قابل مشاهده میباشد.کاربران با داشتن این آدرس میتوانند برای شما رمزارز ارسال کنند.

در حال حاضر در همراستا امکان تبدیل ریال به بیت کوین، بیت کوین کش ، تتر ، اتریوم و ترون و بلعکس وجود دارد. در آینده نزدیک، رمزارزهای بیشتری  اضافه خواهد شد.

بیت کوین اولین ارزدیجیتال غیرمتمرکز دنیاست. بیت کوین یک ارز و پول دیجیتال و همچنین یک شبکه برای پرداخت های مستقیم و بدون واسطه است.

در حال حاضر بیت کوین ، بیت کوین کش ، تتر ، اتریوم و ترون در کیف پول همراستا پشتیبانی میشود . در آینده رمزارزهای بیشتری اضافه خواهد شد.

پس از ثبت نام و احراز هویت در کیف پول رمزارزی همراستا ، کاربران میتوانند با کارت های بانکی تایید شده در ولت خود خرید داشته باشند .

بر اساس قوانین موجود در بازارهای ارزهای دیجیتال، احراز هویت مشتریان برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی الزامی است. 

احراز هویت به افرادی که در کیف پول همراستا ثبت نام می‌کنند کمک می‌کند تا با امنیت بیشتر و خیال آسوده به معامله با افراد بپردازند