نظر به اینکه در زمینه خرید و فروش رمزارزها در کشور، خلاء قانونی وجود دارد، اعتبار شرکت همراستا نوآوران سامان به عنوان یکی از زیرمجموعه های گروه مالی سامان، نقطه اتکا و اعتماد کاربران خواهد بود.کلیه اطلاعات تماس در وبسایت همراستا در دسترس می باشد. همراستا در طول مدت زمان فعالیت خود همواره امانتدار سرمایه کاربران خود بوده و اعتماد کاربران را سرمایه اصلی خود میداند.

اگر برای سرمایه گذاری در رمزارزها نیاز به راهنمایی دارید از سرویس همراستا پلاس استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در کیف پول همراستا برای احراز هویت نیاز به وارد کردن اطلاعاتی از جمله تاریخ تولد ، کدملی و همچنین شماره کارت و شماره شبا میباشد. همچنین میبایست یک ویدیو طبق شرایط خواسته شده در پنل آپلود نمایید.

بعد از ثبت نام و احراز هویت در کیف پول همراستا ، کاربران میتوانند رمزارز خود را بفروشند . بعد از تایید تراکنش در شبکه ، درخواست تسویه به حساب شما زده شده و مبلغ از طریق حواله پایا ، مطابق با قانون پایا به حساب شما واریز میگردد.

در قسمت دریافت هر رمزارز ، آدرس کیف پول شما قابل مشاهده میباشد.کاربران با داشتن این آدرس میتوانند برای شما رمزارز ارسال کنند.

در حال حاضر در همراستا امکان تبدیل ریال به بیت کوین، بیت کوین کش ، تتر ، اتریوم و ترون و بلعکس وجود دارد. در آینده نزدیک، رمزارزهای بیشتری  اضافه خواهد شد.

در حال حاضر بیت کوین ، بیت کوین کش ، تتر ، اتریوم و ترون در کیف پول همراستا پشتیبانی میشود . در آینده رمزارزهای بیشتری اضافه خواهد شد.

پس از ثبت نام و احراز هویت در کیف پول رمزارزی همراستا ، کاربران میتوانند با کارت های بانکی تایید شده در ولت خود خرید داشته باشند .

بر اساس قوانین موجود در بازارهای ارزهای دیجیتال، احراز هویت مشتریان برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی الزامی است. 

احراز هویت به افرادی که در کیف پول همراستا ثبت نام می‌کنند کمک می‌کند تا با امنیت بیشتر و خیال آسوده به معامله با افراد بپردازند

 همچنان که در دنیای واقعی نیاز داریم تا برای نگهداری پول های خود ازکیف پو ل یا حساب بانکی استفاده کنیم ، در دنیای دیجیتال هم نیاز به استفاده از یک کیف پول دیجیتالی داریم تا با استفاده از آن رمز ارز های دیجیتالی خود را نگهداری کرده و یا در صورت نیاز برای دیگران انتقال دهیم. کیف پول همراستا یک برنامه‌ نرم‌افزاری است که کلیدهای خصوصی و عمومی را ذخیره می‌کند و با بلاک چینهای مختلف در تعامل است تا کاربران بتوانند ارز دیجیتال خود را ارسال یا دریافت کنند و  براحتی از طریق حساب بانکی خود نسبت به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازند. اگر قصد دارید از بیت‌کوین یا هر ارز دیجیتال دیگری استفاده کنید، ابتدا باید یک کیف پول دیجیتالی داشته باشید

تیم پشتیبانی همراستا در روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح الی ۱۸ عصر آماده ارائه خدمات به کاربران گرامی می باشد. همچنین کاربران می توانند مشکلات و سوالات خود را همه روزه از طریق تیکت، چت آنلاین و یا ایمیل با کارشناسان ما در میان بگذارند.

برای حفظ امنیت دارایی‌های رمزارزی کاربران ، اطلاعات کیف پول همراستا روی سرورهای شبکه بانکی و مالی کشور میزبانی می‌شود. همچنین تست های امنیتی دوره‌ای نیز برای اطمینان بیشتر صورت می‌گیرد.

پین کد یا رمز عبور یک عبارت ۶ رقمی است که می تواند شامل حروف ،اعداد و یا ترکیبی از آنها باشد این رمز عبور جهت محدود سازی دسترسی افراد دیگر به کیف پول شما تعبیه شده است و بعد از فعال سازی جهت ورود به کیف پول وارد کردن این کد الزامی می باشد.

در صورت فراموشی رمز عبور لطفا این مورد را از طریق تماس تلفنی با بخش پشتیبانی مطرح نمایید تا کارشناسان ما بعد از بررسی و حصول اطمینان از هویت کاربری شما رمز عبور شما را حذف نمایند.

نشست های فعال یکی از موارد تنظیمات امنیتی در کیف پول همراستا می باشد، در این بخش کاربران این توانایی را دارند تا دستگاه‌های فعال که قابلیت دسترسی به حساب کاربریشان را دارند را رصد و مدیریت کنند و در صورت هر گونه مغایرت دسترسی دستگاه مورد نظر را غیر فعال نمایند.

مادامی که شما از طریق شماره همراه ثبت شده درحساب کاربریتان امکان دسترسی به کیف پول خود را داشته باشید نیازی به تهیه نسخه پشتیبان نمی باشد، با این حال جهت امنیت بیشتر توصیه می شود که پین کد خود را فعال نمایید.

در صورت مفقودی تلفن همراه لطفا در اسرع وقت این مورد را با بخش پشتیبانی همراستا مطرح نمایید تا کارشناسان ما جهت عدم سوء‌ استفاده احتمالی، موقتا و تا زمان دریافت سیمکارت جدید دسترسی به حساب کاربری شما را محدود نمایند.

بعد از دریافت سیمکارت جدید می توانید مجدد درخواست فعال سازی حساب خود را  با شماره اسبق از طریق تماس تلفنی با پشتیبانی ثبت نمایید و یا اگر درخواست تغییر شماره به شماره جدید که مالکیت آن نیز می بایست احراز گردد را دارید می توانید از طریق ارسال ایمیل که محتوی تصویری از شما به همراه مدرک شناسایی و متن درخواست تغییر با مضمون اینجانب …. با شماره ملی …  درخواست تغییر شماره همراه حساب خود از شماره … به شماره … را دارم  به همراه تاریخ و امضا باشد را ثبت نمایید.

شما می توانید با مراجعه به قسمت کیف پول رمزارز در سایت همراستا ، نسخه مطابق با تلفن همراه خودتان را انتخاب و دریافت کنید. 

از کافه بازار و گوگل پلی هم کیف پول همراستا قابل دانلود می باشد.

بر اساس قوانین پولی بانکی، پلیس فتا و شورای عالی فضای مجازی ، احراز هویت امریست الزامی که برای کاربران امنیت بیشتری جهت فعالیت در این بازار مالی فراهم می آورد.

جهت احراز هویت نیاز می باشد که ابتدا  اطلاعات کاربری شامل کد ملی، تاریخ تولد و شماره تلفن همراه که مالکیت آن توسط شما احراز گردد را ثبت نمایید .

در مرحله بعد می بایست اطلاعت بانکی خود یعنی شماره کارت و شماره شبا وارد نمایید و در آخر  یک عکس یا ویدیو مطابق با شرایط خواسته شده در کیف پول همراستا ارسال نمایید.

بسته به تعداد کاربران در لیست انتظار احراز هویت بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری زمانبر می باشد.

برای اطلاع از وضعیت احراز هویت شما می توانید با مراجعه به بخش احرازهویت و یا تیکت ها، پیام های ارسالی کارشناسان ما را در مورد مدارک ارسالی و وضعیت احراز هویتتان مطالعه نمایید.

 همچنین در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید از طریق ثبت تیکت جدید و یا برقراری تماس تلفنی با بخش پشتیبانی راهنمایی لازمه را دریافت نمایید.

در تصویر ارسالی جهت احراز هویت می بایست چهره کاربرکاملا مشخص باشد ، متن اظهار نامه خوانا و بدون خط خوردگی  نوشته شود و مدرک شناسایی کاربر (کارت ملی هوشمند و یا شناسنامه جدید) را در دست گرفته به طوری که اطلاعات نوشتاری کاملا خوانا و واضح باشند.

در صورتیکه که کارت ملی هوشمند خود را هنوز تحویل نگرفته اید میبایست رسید کارت ملی به همراه شناسنامه در عکس موجود باشد.

در ویدیو ارسالی جهت احراز هویت می بایست کاربر با در دست گرفتن مدرک شناسایی خود

(کارت ملی هوشمند و یا شناسنامه جدید) ، متن اظهار نامه همراستا را به صورت کامل و مطابق با متن نوشته شده قرائت کند.

در صورتیکه که کارت ملی هوشمند خود را هنوز تحویل نگرفته اید میبایست رسید کارت ملی به همراه شناسنامه در عکس موجود باشد

در حال حاضر کیف پول همراستا از ۵ رمز ارز بیت کوین، اتریوم، تتر، ترون و بیت کش پشتیبانی می کند.

بعد از تکمیل و تایید احراز هویت با مراجعه به بخش خرید رمز ارز مورد نظرتان  ، مقدار رمز ارز و یا مبلغ ریالی مد نظرتان برای خرید را وارد کنید و سپس از طریق درگاه بانکی با کارت تایید شده در حساب کاربری خود،  مبلغ را پرداخت کرده و ارز مورد نظر به کیف پول شما اضافه خواهد شد.

گزینه دیگر برای خرید ، شارژ کردن اعتبار ریال و خرید از کیف پول ریالی میباشد ، شما میتوانید اعتبار کیف پول ریالی خود را از طریق درگاه بانکی با پرداخت از کارت تایید شده افزایش داده و سپس با استفاده از اعتبار کیف پول ریال خرید خود را انجام دهید.

بعد از تایید احراز هویت می توانید با مراجعه به بخش فروش رمز ارز مورد نظر،  مقدار رمز ارز را تعیین و انتخاب کنید ؛ مبلغ فروش به انتخاب شما به  شماره حساب وارد شده و یا اعتبار ریالی شما اضافه خواهد شد. اگر شما کارت بانکی را انتخاب کنید مبلغ حداکثر تا ۴۸ ساعت کاری بعد به حساب شما واریز خواهد شد ، در صورتیکه با انتخاب گزینه اعتبار ریالی ، به محض فروش مبلغ به اعتبار ریالی شما افزوده خواهد شد.

در قسمت ارسال هر رمزارز میتوانید با وارد کردن مقدار رمزارز و آدرس کیف پول مقصد ، ارسال مورد نظر خود را انجام دهید. در هنگام ارسال به کارمزد تعیین شده  و  همچنین صحت آدرس کیف پولی  که قصد انتقال به آن را دارید توجه کنید ، زیرا در صورت بروز اشتباه امکان لغو تراکنش وجود ندارد.

در قسمت دریافت هر رمزارز ، آدرس کیف پول شما نوشته شده است.  جهت سهولت و عدم بروز اشتباه شما این قابلیت را دارید که آدرس مورد نظر را کپی و یا بارکد مشاهده شده را اسکن نمایید . حتما در هنگام  ارسال به آدرس کیف پول خود دقت کنید که آدرس کپی شده با آدرسی که در کیف پول همراستا مشاهده میکنید مطابقت داشته باشد.

در قسمت دریافت هر رمزارز می توانید آدرس کیف پول خود را مشاهده نمایید.

بعد از تایید تراکنش توسط واحد محترم مالی  ، مبلغ از طریق حواله پایا ظرف مدت ۴۸ ساعت کاری به حساب شما واریز خواهد شد.

شما با مراجعه به بخش تراکنش ها در هر رمز ارز می تونید پیگیری وضعیت تراکنش خود را انجام دهید. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر و یا بروز مشکل می توانید شناسه تراکنش خود را از طریق تیکت برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان بخش پشتیبانی پیگیری لازمه را انجام دهند.

حداقل میزان خرید از طریق درگاه بانکی مبلغ دویست هزار تومان و حداکثر میزان خرید  به دلیل وجود محدودیت های بانکی ، مبلغ پنجاه میلیون تومان از هر کارت بانکی شما می باشد.

حداقل میزان خرید از طریق اعتبار ریالی مبلغ ده هزار تومان تا سقف خرید ده میلیارد تومان می باشد.

کارمزد همراستا با توجه به شرایط بازار بین ۱ تا ۲٫۵ درصد از هر تراکنش متغیر است.

جهت حذف حساب کاربری خود لطفاً با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید .

پس از ورود به اپلیکیشن، از نوار پایین صفحه گزینه پشتیبانی را انتخاب کرده و در صفحه بازشده، پس از انتخاب بخش مربوطه و درج عنوان مورد نظر، در قسمت سوم، متن پیام خود را یادداشت کنید. در صورتی که فایلی برای ضمیمه دارید، می توانید با انتخاب گزینه افزودن فایل، تصویر یا فایل مورد نظر خود را که گویای مشکل پیش آمده است را به تیکت خود پیوست کنید. پس از ارسال تیکت، پشتیبانی همراستا پاسخگوی شما خواهد بود.

پس از ورود به بخش پشتیبانی همراستا در قسمت تیکت‌ ها می توانید مکاتبات خود و پشتیبانی همراستا را مشاهده کنید.

 کیف پول همراستا از توکن تتر با استاندارد ERC20 و بر بستر شبکه اتریوم پشتیبانی می کند و از سایر شبکه ها مانند  TRC20  و یا omni  پشتیبانی نمی کند.  لذا هنگام ارسال حتما به نوع کیف پول گیرنده و شبکه انتخابی جهت ارسال دقت نمایید.

در صورتی که احراز هویت شما تایید نشده باشد از طریق بخش تنظیمات کیف پول،  امکان تغییر شماره همراه وجود دارد.

اگر احرازهویت شما تایید شده  می بایست از طریق بخش پشتیبانی، تیکت در خواست تغییر شماره همراه را اعلام کنید و یک عکس از خود به همراه مدرک شناسایی (کارت ملی هوشمند) و یادداشتی با متن “اینجانب (نام و نام خانوادگی) با کدملی …… درخواست تغییر شماره موبایل از …… به شماره …. در کیف پول همراستا را دارم” به همراه تاریخ و امضا ارسال نمایید.