همراستا مارکت

همراستا مارکت

بازار معاملاتی رمزارزها

همراستا مارکت

با همراستا مارکت، امن و آسان معامله کنید و پرسود باشید!

با افزوده شدن بخش بازار معاملات رمزارزی به کیف پول همراستا نام آن به اپلیکیشن همراستا مارکت تغییر پیدا کرد. در این پلتفرم بومی دانش بنیان خریدار و فروشنده رمزارز به صورت مستقیم و بی واسطه به انجام معامله با یکدیگر می پردازند. امکان ارسال و دریافت رمزارزها همچون گذشته در دسترس شما خواهد بود.

کاربری ساده

فضای کاربری بازار معاملات به نحوی طراحی شده که کلیه کاربران با هر سطح دانش و اطلاع از بازار می توانند به ثبت سفارش و معامله بپردازند.

امنیت بالا

جهت حفظ امنیت دارایی‌های رمزارزی شما اطلاعات همراستا مارکت به صورت آفلاین و با بروزترین روشها ذخیره و مورد حفاظت قرار می گیرد.

همیشه در دسترس

سرورهای همراستا در داخل کشور میزبانی می‌شوند و مشکلات اینترنت و یا فیلترینگ مانع دسترسی شما به داریی‌تان نخواهد بود.

پشتیبانی آنلاین

کارشناسان ما همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. در تمامی مراحل استفاده از اپلیکیشن، میتوانید با ما تماس بگیرید.

پرداخت با کارت بانکی

با ثبت اطلاعات بانکی خود در تنظیمات حساب می توانید با کارت عضو شتاب خرید کنید و هنگام تسویه، دارایی ریال خود را در حساب بانکی دریافت کنید.

مدیریت دارایی ها

وضعیت دارایی های خود را در گزارش اجمالی کیف پول خود مشاهده کنید و مقدار دقیق قابل معامله و در صف سفارش خود را در هر لحظه رصد کنید.

کارمزد پایین

در بازار معاملات همراستا بر خلاف صرافی OTC، کاربران به معامله با یکدیگر می پردازند و کارمزد بسیار پایینی در هر معامله می پردازند.

کد معرف

با استفاده از کدهای معرف اختصاصی خود، دوستانتان را به مارکت همراستا دعوت کنید و تا سقف %40 از کارمزد معاملات دوستان خود را دریافت کنید.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

(۸۴۳۴۵۵۴۰ - ۰۲۱)