اطلاعیه مهم همراستا مارکت در خصوص توقف فعالیت اپلیکیشن

اطلاع رسانی همراستا

بنا به درخواست سرمایه‌گذاران همراستا مبنی بر عدم ادامه فعالیت اپلیکیشن همراستا مارکت به دلیل خلا قانونی و عدم تعیین ساز و کار قانونی و مجوزهای لازم، در کمال ناباوری و ناراحتی می‌بایست به اطلاع شما بزرگواران برسانیم که کلیه خدمات شرکت همراستا در زمینه رمزارزها از جمله  فعالیت اپلیکیشن همراستا مارکت تا تاریخ 8 مردادماه 1401 به اتمام خواهد رسید و بعد از این تاریخ مجموعه همراستا هیچگونه مسئولیتی در قبال موجودی کاربران نخواهد داشت.

همراهان همیشگی همراستا ؛

مجموعه همراستا در طول مدت فعالیت خود همواره قدردان اعتماد و همراهی شما عزیزان بوده و تمام تلاش خود را در راه افزایش کیفیت خدمات خود و حفظ و حراست از سرمایه های کاربران اپلیکیشن همراستا مارکت به کار بسته است. در طول سالهای گذشته با وجود مشکلات فراوان و کاستی‌هایی که وجود داشت کنار شما و شنوای پیشنهادات و انتقادات شما بودیم.

بنا به درخواست سرمایه‌گذاران همراستا مبنی بر عدم ادامه فعالیت اپلیکیشن همراستا مارکت به دلیل خلا قانونی و عدم تعیین ساز و کار قانونی و مجوزهای لازم، در کمال ناباوری و ناراحتی می‌بایست به اطلاع شما بزرگواران برسانیم که فعالیت اپلیکیشن همراستا مارکت تا تاریخ 8 مردادماه 1401 به اتمام خواهد رسید و تا آن زمان شما همراهان قادر هستید سرمایه خود را به هر نحو که صلاح می‌دانید از آن خارج نمایید. جهت حفظ ارزش دارایی شما و عدم تحمل زیان در شرایط فعلی بازار، توصیه ما افتتاح حساب در یک صرافی یا کیف پول دیگر و ارسال موجودی‌های خود به حساب جدید است. در صورت تمایل کاربران به دریافت معادل ریالی موجودی های کاربران نیز، همراستا خود را موظف به تامین و تسویه وجوه درخواستی ایشان به حسابهای بانکی معرفی شده آن عزیزان می‌داند. اگر تمایل به فروش موجودی‌های رمزارزی خود و تسویه ریالی با همراستا مارکت دارید، می‌توانید با سفارش‌گذاری در بازار‌های ریالی مرتبط تا تاریخ 3 مردادماه با رمزارز موجود خود سفارش فروش ثبت کنید و پس از تکمیل سفارش و تبدیل موجودی خود به ریال، درخواست تسویه خود را ثبت کنید.

بدیهی است شرکت همراستا پس از زمان اعلام شده به کاربران هیچگونه مسئولیتی در قبال دارایی‌های باقی‌مانده نخواهد داشت.

در صورت وجود هرگونه پرسش یا ابهامی همواره می‌توانید از طریق ثبت تیکت یا تماس با واحد پشتیبانی، راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

اگرچه این بستر معاملات رمزارزی به اهداف تعیین شده خود نرسید اما اعتماد و همراهی شما، ارزشمندترین دستاورد همراستا به حساب می‌آید.